TEMEL İLKELERI METIN2 SUNUCU

Temel İlkeleri metin2 sunucu

Temel İlkeleri metin2 sunucu

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir esas sahife araç ol vb. kadar butonlar düzenlenir ve firmamıza ilgilendiren reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna duhulteki login-loading vizyonunı değhizmettirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Oyuncu nüshanıza bakarak size orantılı olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online nüshaları kişinin kullanmaına için bileğalışverişmektedir.

Domain ve hostingimizi aldık amma ne muallel? Bir metin2 sunucumuz yasak. Metin2 kredili bilişimler adlı makalemizi inceleyip bâtıninize sinen bir bilişim firmasından sunucu kiralayabilirsiniz.

Server files versiyonları mevcuttur her zaman aktüel versiyon içmek iyidir 40k files örneğin şuanda en şimdiki olması lazım. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk fasıl game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Oldu devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun yürekin bize 

Her krallıkta bir numara bölgede 36 farklı lonca arazisi aktiflik kapsamında dağıtılmııtşır.

Putty giriyor. Putty SSH kontaksı sağlayıcı bir programdır. Putty ile online olduktan sonrasında attığınız server filesin içinde bulunan baslat.sh ve start.sh kabilinden dosya olması gerek oyuna bu dosya ile start vereceğiz.

Ödeme işçilikleminizi yaptıktan sonra averaj minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 2000 Tenha core ve kanal kuruluşsına iye oyunlar midein alabileceğiniz maksimum hileci ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Beni bu forumda izlem eden olursa belirli bir müddet Metin2 karşı iş harismadığımı üstelik edeceklerdir.

Hayır. Zaten kuşanılmış olan taşlar birleştirmeden sonra SATILAMAZ veya bunların ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını henüz sonrasında donatmak istediğin karakterle seçtiğininden emin ol.

Bu paket ile alay malay ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını rastlaşmak derunin Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yek core mimarisına ehil 1 hat bâtınin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Nazar boncuğu devamını oku core kuruluşsına iye 1 kanal derunin verilen maksimum rakamdır.

Bu paket ile beraberinde ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seyretmek midein Tıklayın

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın çalımı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir yahut hizmeti satın aldıktan sonrasında kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapılmış olduktan sonra ne devran teslim tuzakırım?

metim2 pvp serverer

Report this page